Az országban elsőként – ünnepélyes keretek között, nyitotta meg a szüreti szezont a PTE Szőlészeti És Borászati Kutatóintézet. Madaras Zoltán, az intézet elnöke kiemelte, hogy jól vizsgáztak a Dr. Kozma Pál tudományos főmunkatárs által nemesített fajták, hiszen egy meglehetősen viszontagságos év volt, szélsőséges időjárási rekordokkal. Kövesd a Pécs Aktuált és értesülj a város és megye érdekes híreiről!
