„Tudni kell megbocsátani…” Születése után az anyja eldobta magától, később egy nyugdíjas pedagógus vette magához és nevelte fel a pécsi utcazenészt. Lakatos Mária már 7 éve szórakoztatja a helyieket és a turistákat retró dalaival. „Pötyi” – ahogy sokan hívják, korábban esküvőkön énekelt és több tehetségkutató műsorban is próbálkozott. Manapság délelőttönként a Citrom utcában lehet vele találkozni. Felnőttként elhatározta, hogy megkeresi édesanyját… A zenész erről is mesélt a Pécs Aktuál nak! Kövesd a Pécs Aktuált és értesülj a város és megye érdekes híreiről!
