Megtaláltuk PÉCS LEGDÖGÖSEBB MOCIJÁT! 🛵 Pufi bácsi és Ferrari piros MZ-je mellett nem tudtunk szó nélkül elmenni. 🥰 🚦Megálltunk, kikérdeztük és be is huppantunk az oldalkocsiba! 🛠 Varjasi Ferenc 20 éve alakítja, szereli, ápolgatja szeretett motorját. Volt, hogy nagyon sok pénzt ajánlottak érte Harkányban, de a 70 éves nyugdíjas nem adta el! 🙏 Milyen jól tette! Így legalább mi is megcsodálhattuk, meghallgathattuk és beleszippanthattunk a “fiatalság illatába”. Kövesd a Pécs Aktuált és értesülj a város és megye érdekes híreiről!
