A Made in Pécs Fesztivál a pécsi zenekarok fesztiválja, ami 2016 óta minden év január első szombatján tölti meg a belvárost pécsi zenével.
A fesztivál egy saját ötleten alapuló, egyedülálló kezdeményezés, melynek célja, hogy műfajtól függetlenül, professzionális körülmények között biztosítson bemutatkozási és fellépési lehetőséget Pécs összes zenekarának. A koncertek a város 8 klubjában zajlanak párhuzamosan délelőtt 10 órától hajnalig, az együttesek és előadók 20 perces minikoncertekkel állnak a közönség elé.
Egy nap alatt több, mint 200 zenekar lép színpadra, úgyhogy, ha szeretnél egy igazán különleges és mozgalmas eseményen részt venni és még soha nem próbáltad a téli fesztiválozást, akkor irány a Made in Pécs!
A belépés az összes koncertre ingyenes.
Helyszínek (a linkekre kattintva látható a részletes program az adott helyszínen):
Amper Klub
Király Rendezvényház
Made in Pécs Café
Nappali
Pécsi Est
Szabadkikötő
Ti-ti-tá
Trafik
Várárok
kép forrása: https://www.facebook.com/MadeInPecsFesztival/


