Az ökumenikus imahét évről évre lehetőséget ad, hogy a keresztény hívek egymás templomait felkeresve, együtt imádkozva tegyenek tanúságot Jézus Krisztusról. E közös alkalmakat tovább gazdagítja Balás László fotográfus pécsi székesegyházban megnyíló kiállítása.
Az időszakos tárlat a Dél-Dunántúl katolikus, ortodox, evangélikus és református templomait mutatja be sztereófotókon. A kiállításon látható felvételek különlegessége, hogy a megjelenített templombelsők térhatású képekké állnak össze.
A kiállítást megnyitja: Mánfai György fotóművész
Megtekinthető: 2026. január 25. és február 8. között.


