„Hozzatok a mennyekből egy csepp harmatot”
Az estet a Pécsi Kulturális Központ és a Pécsi Nyitott Színházi Műhely szervezi, a befolyt adományokat pedig a PTE Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinikája kapja.
Az est fővédnöke Zag Gábor, Pécs MJV alpolgármestere.
Köszöntőt mond dr. Barkóczi Csaba, a Közművelődési, Kulturális és Közbiztonsági Bizottság elnöke.
Közreműködnek:
– a Pécsi Nyitott Színházi Műhely növendékei: Cseperka Jázmin Lara, Ligner Boglárka, Lukács Lilla
– a Misina Néptáncegyüttes és Táncszínház
– Schum József – szaxofon
– Szentgyörgyváry Beatrix – ének
– Baranya Bokréta Népdalkör
– Kéméndi Tamás harmonikás növendékei: Kleics Botond, Márton Lázár
– a PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és a Pécsi Apáczai Csere János Gimnázium tanulói
rendező: Lukács Zoltán
A belépés díjtalan. Helyfoglalás érkezési sorrendben.
Esemény: https://fb.me/e/jPHKjreOA


