Meredek, fás lejtőkön, nehéz terepen érzi jól magát bringájával Regényi Levente extrém kerékpáros.💪🚴♂️ A pécsi fiú korosztályában a legjobbnak bizonyult a hazai mezőnyben az Eplényben megrendezett országos bajnokságon.🏆 Mindezt úgy sikerült elérni, hogy Pécsett nem is tudnak edzeni, a fővárosba járnak fel tréningezni. A downhill-ről, a versenyekről és a sikerekről őt és édesapját kérdeztük. Kövesd a Pécs Aktuált és értesülj a város és megye érdekes híreiről!
