Épp öt évvel ezelőtt lépett a Bóbita színpadára Robin Hood, a tolvajok fejedelme egy fergeteges, zenés bábelőadásban. 2023 tavaszán már a szegedi Kövér Béla Bábszínházban csatázott új szereposztásban a jó s a gonosz időtlenül és idétlenül.
Még egy életet megszavaztak Robin Hood-nak és társainak: az időszakos kiállítás látogatóit a sherwoodi erdőbe repítik az előadás díszleteinek, bábjainak és fotóinak segítségével.
A kiállítást 2025. január 11-én 17 órakor nyitotta meg Papp Melinda, a Bóbita Bábszínház igazgatóhelyettese és Schneider Jankó bábművész, rendező, a szegedi Kövér Béla Bábszínház művészeti vezetője.
További információkért látogasson el az alábbi weboldalra:
https://bobita.hu/programok/babmuzeum/



