A Pécsi Orvostudományi Egyetem mindennapjait egy bűntény rázza meg. Az egyik intézetbe betörtek. A professzor irodáját feldúlták, az íróasztalon addig rendben lévő papírok széthányva hevernek a földön, a polcokon sorakozó könyveket szétdobálták.
De vajon mi lehetett annyira értékes, hogy a betörő kockáztatta a lebukást egy dolgozó vagy beteg által? A bűntett feltárásához az Ön segítségét kéri a rendőrség. A nyomozás során a résztvevőknek nem csak izgalmas feladványokat kell megoldaniuk, hanem betekintést kapnak, hogyan működött egy orvoskari intézet az 1960-as években, kik dolgoztak ott, milyen kutatásokat végeztek és hogyan oktattak.
A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Regisztráció és bővebb információ: https://www.oszifesztival.hu/programok_hu.html?pid=78


