„egy nézést érdemlő szép numismatica collectio”
Klimo György egykori éremgyűjteményének megidézése
Megnyitó: 2024. november 27. 14.30
A kiállítást megnyitja:
Csóka-Jaksa Helga, Pécsi Tudományegyetem Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont, főigazgató-helyettes
Raýman János numizmatikus, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Baranya Megyei Szervezete elnöke, Pécsi dénár: A baranyai éremgyűjtők híradója alapító szerkesztőségi tagja
Szabó Kristóf, Pécsi Tudományegyetem Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont, könyvtáros, numizmatikus
A kiállítás megnyitóját szakmai előadás kíséri Szabó Kristóf „Numizmatikáról, éremtani régi könyves művek, numizmatikai kutatás és kiállítás a Klimo Könyvtárban” címen.
A kiállítás 2025. április 30-ig tekinthető meg.


