Szeretettel várnak minden érdeklődőt a Háromperegy alkotócsoport kiállításának megnyitójára augusztus 8-án (pénteken) 17 órára
a Nádor Galériába (Pécs, Széchenyi tér 15.).
A kiállítást megnyitja:
Kovács Edward költő, a MODEM kurátorasszisztense
Kiállító művészek:
Brunner Olívia, Csapó Dóra Gabriella, Dékán-Deák Csenge, Kiss Kincső, Márton Dominika, Szalontai Csenge
A tárlat megtekinthető 2025. augusztus 29-ig, hétfőtől péntekig 14-től 18 óráig.


