A kiállítást megnyitja: Várkonyi György, művészettörténész
Kiállító művészek:
Dobrányi Ildikó Ferenczy Noémi-díjas, Faragó Márta, Hegyi Ibolya Ferenczy Noémi-díjas, Herczig Zsófia, Illés Eszter, Kaufmann Kinga, Pápai Lívia Ferenczy Noémi-díjas, Sápi Ilona, Szabó Adrienn és Száraz Marika, valamint Ambrus Zsófia, Kiss Lucia, Németh Zsófia és Kis Virág a PTE MK DMI BA hallgatói
A Dobrányi-Hegyi Alapítvány és a PTE MK DMI közös rendezvénye.


