Megnyitó: 2025. január 28-án (kedden) 17 órakor a Pince Galériában
A kiállítást megnyitja: Hámori Gábor fotóművész
Közreműködik: Bíró Emőke és Csizmadia Sándor (zenés műsor), valamint
Bán Teréz (vers).
Megtekinthető: 2025. február 27-ig, hétköznap 9 és 17 óra között.


