A „Hogyan élünk?” című kiállítás változatos alkotói gyakorlatokon keresztül tárja fel az emlékezet, az anyagiság és az absztrakció közötti kölcsönhatásokat. A kiállított műalkotások arra hívják a nézőt, elmélkedjen el azon, hogy a töredékek – legyenek akár anyagi, fogalmi, akár érzékelési töredékek – miként alakítják azt, ahogyan a világot értjük, hogyan keltenek életre szélesebb narratívákat, hidat képezve a személyes és az egyetemes között.
Megnyitó: november 28. (péntek) 18 óra
A kiállítást megnyitja: Házas Nikoletta esztéta
Kiállítók:
Daniel Halász (HU), Lina Norell (SW), Zoran Šimunović (HR), Marie Thams (DK), Maciej Urbanek (PL)
Installációk:
Maya Dharmavaram (IN), Olivia Fero (UK), Muhammad Návid (PK), Azam Sadat (IR), Beesan Salhab (SY), Dounia Tabti (MA)
A kiállítás megtekinthető december 20-ig, hétfőtől péntekig 14-től 18 óráig.


