November 21-én nyílik Szigeti Szabó János képzőművész kiállítása, „Hetvenhetedik bika hava – Válogatás az életműből a legújabb alkotásokkal fűszerezve” címmel a mohácsi Kanizsai Dorottya Múzeumban.
A megnyitón köszöntőt mond:
dr. Hasanovic-Kolutácz Andrea, a múzeum igazgatója,
Köveskuti Péter, a Junior Art Alapítvány elnöke
A kiállítást megnyitják:
L. Csépányi Katalin, a Hetedhéthatár magazin alapító-szerkesztője,
Komlós Attila, a Hetedhéthatár magazin főszerkesztője
A tárlat december 21-ig tekinthető meg, keddtől szombatig 10 és 16 óra között.


