Gárdai László grafikus művész a közelmúltban költözött Budapestről Pécsre. A PKK Apáczai Művelődési Házban megrendezésre kerülő kiállítás a művész első pécsi önálló bemutatkozása. A kiállítás címe Digitális Grafika, és szeptember 4. és október 8. között tekinthető meg.
Szeretettel várják Önöket a kiállításra.


