„…időnk egy részét nyíltan elrabolják, más részét ellopják tőlünk, harmadik része észrevétlenül elfolyik: mégis az a legcsúnyább időveszteség, amely hanyagságunk eredménye.” Seneca
Mi miatt repül úgy az idő? Mi miatt terelődik el a fókuszunk a fontosabb, értékesebb dolgokról? Ha minden valami jó miatt történik, lehet-e az időrablóknak is hasznos szerepe az életünkben? Hogy alakíthatjuk úgy az életünket, hogy napjaink végén kerülhessen egy-két gyöngyszem az „Abszolút megérte” emlékek kincsesládájába?
Az eseményen való részvétel ingyenes!


