Kiállítás megnyitó a Nádor Galériában
A kiállítást megnyitja: Varga Rita képzőművész
Kiállító művészhallgatók:
Bíró Brigitta, Deli Regina, Erb Ida Boglárka, Gáspár Kiara, Geröly Viktória, Kósa Réka, Nagypál Alexandra
19.30: pannalea X BELLE koncert
FB esemény: https://fb.me/e/6lnKNXej3
A tárlat 2025. május 30-ig tekinthető meg, hétfőtől péntekig 14-től 18 óráig.
A belépés ingyenes.


