Folytatódnak a kirándulások Pécsbányáról, de átmenetileg más nevet kapnak: EREDENDŐ BÉKE. A kirándulás ugyanis az együttérzést demonstrálja.
Együttérzés minden lénnyel, aki/amely a békétől való megfosztottság és a bántalmazás bármely formáját szenvedi el jelenünkben, legyen szó emberről, erdei vagy más élőlényről. Kirándulás, beszélgetés, ismeretek bővítése az erdők világának témáiban, és az erdő állapotának dokumentálása. Célállomás a tervek szerint: a Tripammer fa.
Induláskor a Pécsbányai Közösségi Házban van vízvételi és mosdó-lehetőség.
Ez alkalommal Németh Bia lesz a vezető.
Kérik, hogy az időjárásnak megfelelő felszereléssel érkezzenek.
Kisgyermekeknek nem ajánlott ez a program!
Az esemény a pécsi Zöld Kapocs eszmei és szakmai támogatásával valósul meg.
További információért látogasson el az alábbi weboldalra: https://fb.me/e/8mCacijQf


