Szeretettel várnak minden érdeklődőt a 2025-ben festőművész, szobrászművész, tárgyalkotás szakon végzett hallgatók diplomakiállításának megnyitójára június 19-én (csütörtökön) 18 órára a Nádor Galériába.
Köszöntőt mond:
Prof. Lengyel Péter dékán, szobrászművész
A kiállítást megnyitja:
Burkus Judit DLA keramikusművész
Budán Miklós Zoltán keramikusművész, szilikátipari tervezőművész
A tárlat megtekinthető 2025. június 27-ig, hétfőtől péntekig 14-től 18 óráig.


