Juhász Balázs fotográfus kiállítása nyílik 2025. január 9-én 17 órakor az Apáczai Művelődési Ház galériáján
A kiállítást megnyitja: Dr. Őri László, a Baranya Vármegyei Közgyűlés elnöke
Köszöntőt mond: Zag Gábor, Pécs MJV alpolgármestere
Közreműködik: Schum József, szaxofon és klarinét művész
A kiállítás február 3-ig, nyitvatartási időben megtekinthető.


