Három fotóművész alkotásaiban tükröződő női teremtőerő.
Kiállítók:
Kampf Andrea, Sugár Judit, Juhász Mária
A kiállítást megnyitja:
dr. Csefkóné dr. Nemes Krisztina igazgató, VOKE Vasutas Művelődési Ház
Hámori Gábor fotóművész
Közreműködik:
Bíró Emőke pánsíp, ének
Csizmadia Sándor gitár, ének
Megtekinthető szeptember 19. és október 22. között a VOKE Vasutas Művelődési Ház nyitvatartási idejében.


