Egy terem, egy mester és 8 festőművész szakos hallgató. A 008. műteremben dolgozó szakmai és emberi közösség tagjai számíthatnak egymásra: itt mind önmaguk lehetnek, miközben együtt festenek, alkotnak és néha ütköznek.
Megnyitó: 2026. február 26. (csütörtök) 18 óra
A kiállítást megnyitja:
Prof. Hegyi Csaba festőművész
Kiállító alkotók:
Bajok Zsuzsanna
Bója Blanka Kincső
Hegyi Csaba
Horváth Izabel
Jaber Dóra
Ollé Dániel
Takács Eszter
Tóth Mátyás Albert
Zóka-Győri Fanni
A tárlat megtekinthető 2026. március 13-ig, hétköznap 14 és 18 óra között.


